Aktualności:

SMF - Just Installed!

Menu główne

O Forum

Zaczęty przez Smok.Eustachy, 05 Sie 2023, 17:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Smok.Eustachy


Q__

#1
Nowy skin, znaczy się? ;)

Przy czym wolę uprzedzić, że jeśli ktoś woli ascetyczną białą wersję, może do niej wrócić w swoich ustawieniach profilowych. O tu:
https://forum.startrek.pl/index.php?action=theme;sa=pick;u=10
(Tj. 10 to będzie dla SU, każdy ma swój numer użytkownika.)

Smok.Eustachy

No skin. Ząłóż czapkę skinie.

Q__

Też mi to w głowie brzęczało w związku z tym, co ustawialiśmy ;).

The_D

Zmieniłem domyślny format daty na forum, bo nieco mnie irytował (stare nawyki itd.) Teraz godzina jest w formacie 24-godzinnym, a dzień przed miesiącem. Podobnie jak ze skinem każdy użytkownik może sobie wybrać preferowany format w profilu, jeżeli nie podoba mu się domyślny,

Q__

Jak dla mnie - zmiana na plus :).

Q__

Chodzi mi po głowie pomysł stworzenia działu "Nauka, Technika, Futurologia" (a w "Różnościach" zachowania prawdziwych drobiazgów).

1. Co o tym myślicie?
2. Czy ktoś mógłby zaproponować fajny podtytuł dla ew. nowego działu?

Smok.Eustachy


Q__

To myśl(cie) nad podtytułem...

Q__

#9
Witamy, witamy, i zapraszamy częściej ;).

ps. Z większą różnorodnością nicków spotkasz się również w topicu o SNW.

The_D

Cytat: LadySandrilla w 15 Sie 2023, 12:25A jeśli chodzi o forum, to ten napis troche kuje w oczy "Forum USS Phoenix".
Sądze ze to powinno być w formie jakiegoś kolorowego logo JPG/GIF/PNG a nie zwykły napis. ;)
Na pewno lepiej by wyglądało, z tym, że to serwis niskobudżetowy i na gażę dla grafika już zabrakło.

A tak historycznie, to forum wymagało podania nazwy więc wpisałem to co widać i tak zostało. Aczkolwiek na poprzednim skinie nie rzucało się to aż tak w oczy. No ale ja sam ładnego napisu nie narysuję. Można ew. użyc tego ze strony muzeum, tzn

Będzie mały, ale powinien pasować kolorystycznie.

Q__

#11
Cytat: The_D w 28 Sie 2023, 00:48Można ew. użyc tego ze strony muzeum

Świetny pomysł. Zrób tak :).

Dobrze by też chyba było nadać zbliżoną kolorystykę tytułom działów.

EDIT:
O, świetnie! :)

The_D

Cytat: Q__ w 28 Sie 2023, 09:01Dobrze by też chyba było nadać zbliżoną kolorystykę tytułom działów.
Mówisz o tym żółtym? Zainstalowałem moda pozwalającego z menu ustawień szablonu zmieniać kolory, ale boje się samemu dokonywać zmian graficznych choćby to był wybór odcienia koloru. Żeby to się nie skończyło jak z logiem ISS Paradox (kto zna historię ten zna)

Q__

Cytat: The_D w 29 Sie 2023, 10:47Mówisz o tym żółtym?

Tak.

Zajrzałem w to menu i też się boję ;).

The_D

Bez przesady, kolor to tylko kolor, poza tym jest guzik do przywracania wartości domyslnych. Wybrałłem na próbe coś wyglądającego na jaśniejszy niebieski.