Aktualności:

SMF - Just Installed!

Menu główne

Ahsoka

Zaczęty przez Q__, 23 Sie 2023, 16:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Smok.Eustachy

Cytat@Smok Eustachy propagator dewiacji intelektualnej
Tym razem jednak niejaki @smok Eustachy, którego od kiedy pamiętam kręciły dewiacje chorych twórców spod znaku poprawności politycznej znowu z wysuniętym, obślinionym językiem wtyka na prawicowy portal już skrajnie zboczony serial ,,Asioka", pomieszanie religii, mitologii z fekaliami feminizmu, ale uwaga!

Nikt mu tego nie zatrzymuje, nikt go nie wtrąca za to do czarnej dziury, choć to propaganda lewacka bez zabezpieczeń przeciw nie chcianej intelektualnej ciąży, przy której film Agnieszki Holland o emigrantach to pikuś, to takie przełożenie ,,Charlie Hebdo" na blogi.

Ja protestuję redaktorze Woś przeciwko rozpowszechnianiu tego i podobnych świństw. To nie ma nic wspólnego z wolnością słowa, to kryptopornografia!!!.
!!!
https://www.salon24.pl/u/robertzjamajki/1323367,smok-eustachy-propagator-dewiacji-intelektualnej

Q__

#31


rs

Cytat: Q__ w 07 Wrz 2023, 01:38Z tym, że te bohaterki zaskarbiły sobie sympatię, zanim Sequele zdążyły się - na nasze nieszczęście - zrodzić. (Ahsokę wprowadzono w 2008, jeszcze w starym kanonie. Herę i Sabine - w 2014, zanim nowy zdążył się odciąć od starego*.)

* Pierwszy sezon Rebels gotowy był przed legendaryzacją, tak jak inne wczesne pozycje NK.
przy czym trzeba powiedzieć, że Ahsoka nie od razu zaskarbiła sympatię. Początkowo należała do najbardziej hejtowanych postaci - chyba tylko Jr-Jar był tak znienawidzony. Ahsoka była irytująca, a do tego w ROTS nikt nic o niej nie wiedział. Dopiero kiedy TCW stały się poważniejsze, a  SW dogorywały i poza TCW nic nie było, to zaczęło się zmieniać podejście do niej

Q__

Cytat: rs w 07 Wrz 2023, 18:26przy czym trzeba powiedzieć, że Ahsoka nie od razu zaskarbiła sympatię. Początkowo należała do najbardziej hejtowanych postaci

Owszem, jednak Lucas uparł się na nią, i - jak widać - wiedział co robi. Przeforsował swoje, hejterzy się do niej (i do TCW) przekonali.
Szkoda, że w temacie Prequeli ustąpił, i ostatecznie sprzedał SW Myszy.

Smok.Eustachy

A co będzie jeśli dotrą do Thrawna (a dotrą) a on się ich spyta:
Imperium wygrało czy przegrało?
no przegrało
a Impuś żyje czy nie?
No nie żyje?
No to nie ma się o co szarpać z Nową Republiką bo na razie to Mandalorianie są w stanie wykończyć takie osobistości, jak Moff Gideon. Siedzieć mi tu na 4 literach i czekać 20 lat na sekłele i reinkarnację Palpusia.
I się sytuacja zrobi niezręczna. Może Grogu pogada z tymi wielorybami i ich uratuje? Mandalorianie chwilowo nie mają nic ciekawego do roboty i mogli by się tym zająć, walcząc z piractwem wytworzyliby ośrodek polityczny konkurencyjny do Nowej Republiki? Ale NR, która wyraźnie odpuszcza imperialnym, tu by nie odpuściła konkurencji i byłaby wojna w filmie Filoniego.

Q__

#36
Fajnie wskazujesz, że się trochę zaplątali, ale:
1. zdaje się, że Gideon - mimo swoich ambicji - był na tle Thrawna drugorzędny,
2. w starym kanonie Niebieski nie był chyba świadomy szczegółów rezurekcyjnych planów Palpiego (choć sam sprzętu do tego dostarczał i sobie podobny backup szykował), pytanie jak jest tutaj...
3. Rebeliantom świadomość, że jest ich niewielu, nie odbierała ducha, czemu Impkom ;) ma odbierać? (BTW. w oryginalnej TT wiadomy admirał znał stan sytuacji galaktycznej, a jednak uderzył, w oparciu o tę znajomość działając).

Inna sprawa, że też się boję, że nie doskoczą do poprzeczki zawieszonej przez zahnową Trylogię. To w końcu prawie jak ścigać się z OT.

ps. Kolejna polska recenzja 4 odcinka:
https://starwars.pl/2023/09/ahsoka-s01e04-recenzja-serialu/


Q__

I jeszcze o tym, dlaczego wszyscy pokochali Baylana Skolla (Generation Tech):
https://www.youtube.com/watch?v=cQXqQ-N3jxk

rs

O nieoczywistych bohaterach serialu -  o robocie Huyangu - który został uruchomiony mniej więcej wtedy, kiedy powstał zakon Jedi. Ciekawe, czy jak wymyślano go, to ktoś miał w głowie R. Daneela Olivawa z Fundacji, który też miał 20 tys. lat
https://youtu.be/QRDo9Au4nYE?si=E8esWmU8dR_cadDL

Q__

Cytat: rs w 09 Wrz 2023, 21:44o robocie Huyangu

Dorzucę link informacyjny:

https://starwars.fandom.com/wiki/Huyang

Cytat: rs w 09 Wrz 2023, 21:44Ciekawe, czy jak wymyślano go, to ktoś miał w głowie R. Daneela Olivawa z Fundacji, który też miał 20 tys. lat

W sumie niewykluczone, biorąc pod uwagę, że jego wygląd luźno przypomina popularny wizerunek asimovowskich robotów, co prawda tych mniej humanoidalnych:

Smok.Eustachy

Obejrzałem własnie szereg obrazów, które są głębokie, ale ich znaczenie jest niejasne. Jak na 3:50 no nawet nawet. Moje domysły z recki 1 połowy sezonu się spełniają. Zielona słaba, fabuła w połowie przewidywalna, a w połowie jw.

Q__


Q__


Smok.Eustachy

Genialne omówienie Wściekłych Wąsów zasługuje na wyróznienie:
https://youtu.be/IwliOqtOFfE?si=7yNKtA9y2FtIv51x

I inni: